Angora Oyun Kağıdı Yetkili Bayii

 

Demirci Ticaret www.kupaas.com 1993 yılında ticaret hayatına ve 2011 senesinde internet üzerinden yayın hayatına baslamıstır. Firmamız her türlü bilgisayar ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir.

E-ticaret'te 2. yılını başarıyla tamamlamış olan Demirci Ticaret www.kupaas.com 2013 e-ticaret satış hedefi  çok yüksek rakamlar olarak belirlenmiştir. Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Demirci Ticaret www.kupaas.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi Demirci Ticaret www.kupaas.com, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor.
Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan 
Demirci Ticaret www.kupaas.com, 64.000 üyeye ve aylık 1.500.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

Demirci Ticaret www.kupaas.com müşterilerine ayrıca hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlayacaktır. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan teknik servisi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Demirci Ticaret www.kupaas.com, müşterilerine, ürünlerinin 24 saat içinde “Teknik Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.

Demirci Ticaret www.kupaas.com Piyasaya güven veren ürünler satarak ve garanti dahilindeki ürünlerin arıza takibini en kısa sürede yaparak bu güveni sağlamaya çalışmaktadır.Saygılarımızla,
Demirci Ticaret www.kupaas.com

Copyright 2013 Opencart Uzmani Mağaza Teması. Tüm hakları saklıdır.   |    Designer Opencart Uzmanı